27 Kasım 2017 - Zincirlikuyu ML ile URTİM Arasında Protokol

İstanbul Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyesi ve İSOV Mütevelli Heyet üyesi Sayın Serdar Urfalılar’ın firması URTİM Kalıp ve İskele Sistemleri A.Ş. ile İSOV Zincirlikuyu Meslek Lisemiz arasında 27 Kasım 2017 Pazartesi günü işbirliği protokolü imzalandı.

Protokol ile okulun inşaat Teknolojisi dalı içinde yer alan kalıpçılık bölümünde öğrenim gören öğrencilerin mesleki yönden güçlendirilmesi; işletmenin ihtiyaç duyduğu nitelikli işgücünün temini için önemli bir adım atıldı. Kalıp ve İskele sektörünün, projeleri okuyabilen, detay çizebilen, metraj hesabı yapan, montaj ve demontaj yapabilen, iş sağlığı ve iş güvenliği esaslarına göre çalışan ve sektör yeterliklerine sahip sorumlu, nitelikli eleman gücünü yeni teknik ve yöntemlere dayalı olarak yetiştirmek hedeflenmektedir.

İSOV Yönetim Kurulunun katılımıyla gerçekleştirilen protokol töreninde Okul Müdürü ve Müdür Yardımcıları ile URTİM Kalıp Sistemleri A.Ş. yetkilileri de hazır bulundu. Protokolün imzasından sonra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına Okul Müdürü Sayın Atilla Altuntaş tarafından Sayın Serdar Urfalılar’a plaket takdim edildi.